neděle 20. dubna 2014

NEWS #1

Začala jsem daleko více věnovat sobě (co se týče stravy atd.), blogu a potřebě 'něco' vyrábět, jelikož se pořád flákám na PINTERESTU.

Jak jste si jistě všimli, objevilo se tu pár novinek. Tak si je projdeme ještě jednou ...


Rubrika DIY #
Tohle slovní spojení zná jistě každý, ale pro jistotu - Do It Yourself (udělej to sám). Je to skvělý způsob sebevyjádření a taky parádně se u toho relaxuje. Neznám nikoho kdo by nečerpal inspiraci k DIY projektům jinde, než na PINTERESTU. Co je Pinterest? PIN - připnáček. INTEREST - zájem. Takže máte svoji imaginární korkový nástěnky a připínáte zajímavý odkazy, obrázky ...

- Moje nástěnky na Pinterestu


Fotila jsem už jako malá a na základce jsem dokonce vyhrála první místo ve fotografické soutěži. Na nějaký profi focení nemám čas (a asi kdy bych ho měla, stejně bych tomu tolik nevěnovala). Fotím jen pro radost. Vždycky jsem fotila jen na kompakty, ale od letošního března fotím na Sony Alpha 200 a mám nutkání se o fotky poděli prostřednictvím blogu.


Rubrika VAŘÍM #
Stejně tak jako nejsem profi fotografka, tak nejsem ani profi kuchařka, ale jsem spíš praso-kuchtík a vařit mě hrozně baví. Sem tam se podělím o můj oblíbený recept.


O Brandnoozboxu zatím moc lidí neví, ale naštěstí se to lepší ... Je to box plný "novinek" na trhu v oboru potravin. Měla jsem ho možnost vyzkoušet zatím jen párkrát, ale rozhodně si ho ještě objednám! 


Žádné komentáře :

Okomentovat